Kdo jsme - PLOTDESiGN.CZ

P L O T D E S i G N
Přejít na obsah
Vše začalo v roce 2004, kdy jsme potřebovali vyrovit bránu pro náš nový domov. Oslovil jsem několik firem, ale ani jedna nebyla schopna vyrobit plot, křídlovou bránu a vstupní branku tak, aby bylo na první pohlded poznat, že jde o dílo s jedinečným přístupem a určitou odlišností od jiných zakázek.
Nakonec jsem se rozhodl plot i brány vyrobit sám. Zkušenosti, jak pracovat se železem, jsem měl dostatečné ze svého tehdejšího zaměstnání, ale musel jsem najít výrobce a dodavatele kovaných prvků, které jsem chtěl použít na výrobu.  Nakonec se vše povedlo a plot i brány byly vyrobené. Rrozhodl jsem se vše opatřit ochranou proti korozi. Nakonec jsem nenechal jsem plot a brány žárově zinkovat, ale zavezl jsem vše na metalizaci - šopování.  Majitel firmy, když viděl jak jsou plot i brány vypracované do nejmenšího detailu, mi říkal, že tak dobře zpracované dílo ještě neviděl. Opakovaně se ptal na firmu, která to vyrobila.
Tohle ještě nebyl ten moment, který by mne probudil, chcete-li nakopl, abych si založil živnost na výrobu bran a plotů.  Přesto přiznávám, že mne vyřčená slova od majitele firmy potěšila. Následně jsem plot a brány natřel speciání černou barvou s přídavkem stříbrných pigmentů a konečnný výsledek byl fantastický. Kdokoliv šel kolem našeho plotu poprvé, tak se zastavil a pozorně si plot prohlížel. Někteří se odvážili mne oslovit, jestli jim mohu dát kontakt na firmu, která plot vyrobila, že se jim to moc líbí a chtěli by to také...a to byl ten impuls, díky kterému jsem si založil a zaregistroval Plotdesign.
Ke každé zakázce přistupuji s maximálním úsilím a pečlivostí. Snažím se u každé zakázky přijít s něčím zajímavým, jedinečným, tak aby si majitel mohl říct, že tohle nikdo jiný nemá.  
MENU
PARTNEŘI
GDPR
© plotdesign 2021
Návrat na obsah